Pişirme

‘Nasıl oluyor da köftelerin lezzeti her bir noktaya eşit dağılıyor? Ve bu lezzet her yeni gün hep aynı tatta, ilk ısırıkta damağımızda kalıyor?’ diye soranlara cevabımız günlük üretimle; her yeni gün tazeliği yenilenen köftelerin içerisinde hiç bir bağlayıcı madde yer almaz ve krom kaplama yanmaz - yapışmaz ızgara tercih edildiği için gıda ile reaksiyona girmez. Günlük hazırlanan köfteler her zaman şubelere çiğ gönderilir. Köfteler pişirilip bekletilmez, sipariş anında hazırlanır. Böylece; her tarafına yayılan eşit lezzette iyi pişen köfteler elde edilir!

Orjinal HAM-BURGER

Kendine has özel tatlara sahip hamburgerlerin tadı, %100 dana etinden özenle hazırlanmış köftesiyle, vazgeçilmez gerçek bir öğün heyecanına dönüşüyor. BIGBANG BURGER, dana burger ürünlerinde %100 dana eti kullanır. Doyurucu olması için her bir köfte 120gr. ağırlığındadır ve bu ağırlığın içerisinde ekmek içi, galeta, yumurta gibi bağlayıcı hiç bir gıda kullanılmaz. Bu sayede orijinal bir hamburgerden damaklarınız gerçek et tadı alır!

Özel Ekmek Üretimi

BIGBANG BURGER, hamburgerlerinde uzun AR-GE çalışmaları sonrasında geliştirilen özel bir ekmek kullanır. Üstelik lezzet kaybı olmaması için bu hamburger ekmeklerini her gün aynı titizlikle yeniden üretir ve günlük olarak da tüketir. Mutfak, ekmekleri müşteriye sıcacık sunmak için özel ekipmanlar kullanarak kızartır. BIGBANG BURGER’ın ekmeğe verdiği önem bununla da sınırlı değil, her an talep edilebilir düşüncesi ile tam buğday hamburger ekmeğini de şubelerinde bulundurur.

Çıtırlar

Hamburgerlere eşlik eden birbirinden lezzetli çıtırların tadına başka yerde rastlamamanız; BIGBANG BURGER’in onları, gerçek malzemeler kullanarak butik bir özenle hazırlıyor oluşundandır. Örneğin; Çıtır tavuk ürünlerinde tavuk bonfilenin kıyma halinde değil bütün halde kullanıldığını biliyor musunuz? Nugget’larını da kendi bünyesinde özel üretir, ürünlerinin hiç birinde katkı maddesi olmamasının yanı sıra sağlıklı olmasını da gözetir.

Açık Mutfak

BIGBANG BURGER’ın açık mutfak dizaynı, sektöre damga vuran ilklerinin arasında en göze çarpan özelliğidir. Hem göze hem damağa hitap eden açık mutfak sayesinde müşteriler, şubelerde beklerken ürünün hazırlanışını izleyebilir; pişen etleri görebilir ve hijyen standartlarına kendileri şahit olabilir.

Bilinçli Çalışan

BIGBANG BURGER çalışanları, görevlerinin ustasıdır! Çalışan, BIGBANG BURGER kadrosuna dahil olmadan önce oryantasyon eğitimine tabii tutulur. Çünkü önemli olan iyi lezzet sunmanın yanında iyi insan ilişkileri, sağlıklı iletişim kurabilmektir.  Hijyen konusunda hassasiyetli davranan BIGBANG BURGER, her çalışandan hijyen belgesi ister.  Bir gıdanın hijyeni ne kadar önemliyse, personel hijyeni de aynı derecede önemlidir. Şirket içi verilen eğitimlerle çalışanlara bu değerler kazandırılır.

Sıkı Denetim

BIGBANG BURGER için; oluşturduğu ürün standartları, hijyen standartları, hizmet standartları ve restoran standartları büyük önem taşımaktadır. Her anlamda standardı yakalamak, her misafire her seferinde aynı ürün ve hizmeti sunmak öncelikli hedeflerdendir. Bu nedenle başta imalathaneler ve ardından şubeler düzenli olarak iç ve dış denetlemeye tabii tutulur. Gıda Mühendisi ve Operasyon Müdürü tarafından sürekli olarak yapılan sıkı denetimlerle ürün kalitesi, hijyeni, kullanıma uygunluğu kontrol edilir.

Haberli Self Servis

BIGBANG BURGER, teknoloji kullanımında da fark yaratmıştır. Siparişini veren müşteriler, şube içlerinde, kasa önlerinde ayakta beklemek yerine j-tech uygulaması sayesinde masalarında oturup bekleyebilirler. Çünkü; siparişinin hazır olduğu haberi masalardaki j-tech’ler sayesinde verilir.

Sınırsız Sos ve İçeçek

BIGBANG BURGER’in sektördeki ilklerinden biri de müşterilerine istedikleri an yenileyebilecekleri limitsiz içecek ve hem sınırsız hem de tamamen ücretsiz sos çeşitleri sunmasıdır. Sosların lezzetinin yanında hamburger köftesini lezzetlendirmek için kullanılan tüm soslar (BIGBANG sos, sarımsaklı sos, karamelize soğan, mantar sos, köz patlıcanlı sos, arizona sos, BIGBANG baharat) imalathanede günlük olarak üretilir.

Mekan

Her şey sadece bir burger değil!

Tüm BIGBANG BURGER şubeleri minimalist ve modern tasarımları, geniş ve ferah oturma düzeni ile misafirlerine günün her anı, keyifli bir sosyal alan sunuyor. Ankara’nın en kalabalık caddelerinden Tunalı - Bestekar Sokak ve Bahçelievler 7.cadde yer alan şubelerde isterseniz güne mola verip sohbetin yanında biranızı yudumlayabilir, isterseniz kahve içerek dinlenebilirsiniz. Çünkü; BIGBANG BURGER sadece hamburgere doyanlarla değil, dostları ile keyifli saatler geçirmek isteyenler için de birebirdir.

Müzik

Tüm BIGBANG BURGER şubelerinde özenle seçilmiş günlük müzik playlistlerinin mevcut olduğunu biliyor musunuz?

Her güne özel şarkılar seçilerek, özel listeler oluşturulur. Yapılan denetimlerle de şubelerin listelere uyumu denetlenir. Bu disiplinli konsept; Spotify / Big Bang Burger hesabında da her gün için ayrı hamburger isimleri ile yer alır. Ve eğer çalan şarkıları severseniz; erişmek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

SPOTİFY hesabına bağlanmak için lütfen tıklayınız.