Bizi Nerelerde Bulursun

Bahçelievler 7. cadde üzerinde; hazır ve benzer gıda tüketiminden yorulanların, caddenin eski samimiyetini özleyenlerin özel butik bir lezzetle buluşacakları, caddenin keyfini iki katına çıkaracak geniş bahçesinde diledikleri kadar oturup zaman geçirebilecekleri, sınırsız içecek ve/veya aynı zamanda bira bulabilecekleri, 7.Cadde’nin keyfini lezzete taşıyan şube.

Adres:

Aşkaabat Caddesi(7. Cadde) , Eski 17. Sokak (Yeni 69. Sokak) , 34/A
Bahçelievler / ANKARA

Çalışma Saatlari:

P.tesi - Perşembe: 11:00 - 22:15
Cuma - Pazar: 11:00 - 23:30

Tunalı Hilmi’ye bağlı Bestekar Caddesi’nin ruhunu yaşatan BIGBANG BURGER; sunduğu lezzet ile önünden geçerken sizi içeriye çekecek.Birbirinden farklı lezzetlere sahip hamburgerler yanında bira yudumlamak, Rock müzik parçaları ile sohbetleri sokağın içinde keyiflendiriyor.

Adres:

Bestekar Sokak 49/B Tunalı - Çankaya

Çalışma Saatlari:

P.tesi - Perşembe: 11:00 - 22:15
Cuma - Pazar: 11:00 - 23:30

İstanbul Yolu Çiftlik Kavşağı Petrol Ofisi Aslanlar Petrol İçi (Honda Efe Plaza Yanı) Yenimahalle / ANKARA

Adres:

BIGBANG BURGER efsanesinin ilk başladığı şube. Ankara’da yol üzerinde en lezzetli hamburgeri tadacağınız” Dünya Dışı” bir mekan!

Çalışma Saatlari:

Haftanın Tüm Günleri : 11:00 - 21:45

Macun Mahallesi 171. Sokak No:2 Anadolu Bulvarı, Gimat Köprülü Kavşak GİMART OUTLET TERAS KATI

Adres:

Şehrin gürültüsünden uzak; akşamları ışıl ışıl manzarası ile BIGBANG BURGER efsanesini taçlandıran şube, AVM’den bağımsız konsepti ile uzun molaların başlangıç noktası. Alışverişin en keyifli bahanesi lezzetli hamburgerleri; çok yakında faaliyete geçecek olan Ankapark’ın da karşısında yer alması ile de ailelere hafta sonu büyük bir dinlencenin kapısını aralıyor.

Çalışma Saatlari:

Haftanın Tüm Günleri : 10:00 - 21:45

BIGBANG BURGER deneyimi sizi şehrin en popüler lokasyonlarından birisi olan Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı'nda yer alan Maidan Ankara'da bekliyor. Günün ilk saatlerinde rock'n roll etkisi ve sınırsız kahve ile sizi ağırlayan BIGBANG, burger çeşitleri, sizi şımartan çıtırları, sınırsız içecek ve sosları, alkollü içecek seçenekleri ile de günün yorgunluğunu atacağınız buluşma noktanız...

Adres:

Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No:4 182/183 Çankaya / Ankara

Çalışma Saatlari:

Haftanın Tüm Günleri : 11:00 - 21:45