Bizi Nerelerde Bulursun

Bahçelievler 7. cadde üzerinde; hazır  ve benzer gıda tüketiminden yorulanların, caddenin eski samimiyetini özleyenlerin özel butik bir lezzetle buluşacakları, caddenin keyfini iki katına çıkaracak geniş bahçesinde diledikleri kadar oturup zaman geçirebilecekleri, sınırsız içecek ve/veya aynı zamanda bira bulabilecekleri ; günün her saati bir kahvecide bile aynı lezzeti alamayacakları en iyi türk kahvesi ve diğer kahve çeşitlerini tadıp şaşıracakları; 7.Cadde’nin keyfini lezzete taşıyan şube.

Adres:

Aşkaabat Caddesi(7. Cadde) , Eski 17. Sokak (Yeni 69. Sokak) , 34/A

Bahçelievler / ANKARA

Çalışma Saatlari:

Haftanın Tüm Günleri : 11:00 - 21:45

Tunalı Hilmi’ye bağlı Bestekar Caddesi’nin ruhunu yaşatan BIGBANG BURGER; sunduğu lezzet ile önünden geçerken sizi içeriye çekecek.

Birbirinden farklı lezzetlere sahip hamburgerler yanında bira yudumlamak, Rock müzik parçaları ile sohbetleri sokağın içinde keyiflendirmek isteyenlerin, sabahları da mutlaka sıcak bir kahve için uğrayanların güne güzel başlamalarını sağlıyor.

Adres:

Bestekar Sokak 49/B Tunalı - Çankaya

Çalışma Saatlari:

Haftanın Tüm Günleri : 11:00 - 21:45

İstanbul Yolu Çiftlik Kavşağı Petrol Ofisi Aslanlar Petrol İçi (Honda Efe Plaza Yanı) Yenimahalle / ANKARA

Adres:

Ankara’da yol üzerinde en lezzetli hamburgeri tadacağınız , dinlenirken aynı zamanda içinizi ısıtacak geçerken uğrayıp özel harman kahvenizi alarak yola devam edebileceğiniz gerçek bir yol üstü mekanı!

Çalışma Saatlari:

Haftanın Tüm Günleri : 11:00 - 21:45

Macun Mahallesi 171. Sokak No:2 Anadolu Bulvarı, Gimat Köprülü Kavşak GİMART OUTLET TERAS KATI

Adres:

Şehrin gürültüsünden uzak; akşamları ışıl ışıl manzarası ile BIGBANG BURGER efsanesini taçlandıran şube, AVM’den bağımsız konsepti ile uzun molaların başlangıç noktası. Alışverişin en keyifli bahanesi lezzetli hamburgerleri; çok yakında faaliyete geçecek olan Ankapark’ın da karşısında yer alması ile de ailelere hafta sonu büyük bir dinlencenin kapısını aralıyor.

Çalışma Saatlari:

Haftanın Tüm Günleri : 10:00 - 20:45

Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No:4 182/183 Çankaya / Ankara

Adres:

BIGBANG BURGER deneyimi sizi şehrin en popüler lokasyonlarından birisi olan Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı'nda yer alan Maidan Ankara'da bekliyor. Günün ilk saatlerinde rock'n roll etkisi ve sınırsız kahve ile sizi ağırlayan BIGBANG, burger çeşitleri, sizi şımartan çıtırları, sınırsız içecek ve sosları, alkollü içecek seçenekleri ile de günün yorgunluğunu atacağınız buluşma noktanız...

Çalışma Saatlari:

Haftanın Tüm Günleri : 11:00 - 21:45