Burger Denilince Akan Sular Durur Diyen 10 İnsan Tipi

25 Nisan, 2018

İçerlerde bir yerde, inkâr etsek de hepimiz fast-food ürünlerini tüketiyoruz ve seviyoruz. İki ekmek arasına sıkıştılmış lezzetli köfteler, sıcacık kızarmış patatesler veya çıtır mı çıtır lezzetler bizi kendine çeken hazır gıdalar arasında yerini edinmiştir. Burger, lezzetiyle tüm fast-food ürünlerini geride bırakmayı başarmış lezzetlerdendir. Kendini böylesine sevdiren bir lezzetin sıkı takipçileri de belirli tiplemeler altında toplanıyor. Burger denilince akan sulur durur diyen 10 insan tipinden biriyseniz, bunu rahatlıkla anlayabileceğinizi söyleyebiliriz.

 

1. İçeceksiz Asla Diyenler

Bazıları vardır ki burgerin yanındaki içecek promosyon gibidir. O içecek olmadan burgerin bir anlamı yoktur. Öyle ki her ısırıkta bir yudum alınır.

2. Bir Isırıkta Bitirenler

Elindeki burgeri ne zaman bitirdiğinin farkına dahi varmazsınız. Adeta kaşla göz arasında bir ısırıkta bitirmiştir. Hızlı hızlı yerler ve muhabbet sırasında konuştuklarına tanık olamazsınız. Çünkü o ara burgera odaklanmışlardır!

3. Önce Patatesciler

Menü söylediyseniz, burgerınızı yedikten sonra patatesleriniz soğumuşsa yemek için çok geç kalmış olabilirsiniz ve bu durum iştahınızı kaçırabilir. Bazıları bu duruma çözüm bulmuş gibi! Patatesleri soğutmamak adına, önce patatesleri mideye indirip daha sonra burgeralara geçenler, işin sırrını çözüş durumda!

4. Burgerından Asla Ayrılamayanlar

Burger önüne geldiği andan itibaren sıkıca kavrayan ve bitene kadar elinden bırakmayan insan tipidir. Sanki elinden bıraksa kaçacakmış gibi sarılırlar!

5.  İlle De Sos, Sos!

Ne yediği patatesler, ne de burgerlar bütün soslardan nasibini almadan kurtulamazlar! Değişik sosları denemeyi seven bu tipleme, burgerlarını adeta sosa bularlar ve o şekilde tüketirler. Ayrıca, yeni soslar denemeyi de severler…

6. Adeta Yemeye Kıyamaz Gibidirler

Burgerı yerken sanki onu yemeye kıyamıyorcasına tüketen insanlardır. Nazik nazik ve ufak ufak parçalar alarak oldukça yavaş bir şekilde burgerlarını yerler. Asla tuhaf sesler de duymazsınız!

7.  Peçete Banyosu Yapanlar

Burger yerken sosu fazla kaçanlar bilirler ki fazladan bir peçete tutmanın hiçbir zararı olmaz. Yalnız bu durumu abartanlar da yok değil. Her zaman titiz olan bu tip, burgerları bitene kadar peçetelerden bir yığın oluştururlar.

8. İçeceğin Süresini Ayarlayabilenler

Bu grup  biraz stratejisttirler, burgerın biteceği süre ile içeceklerinin sürelerini adeta kusursuz bir şekilde ayarlayarak aynı anda bitirebilirler. Son lokma ile son yudum aynı ana denk gelir…

9.  Burgerını Sabitleyip Kendini Güvene Alanlar

Burger yerken arasındaki malzemelerin düşmesini istemeyenler, kendilerini güvene alarak burgerlarını yemeyi severler. Burgerını sabitleyip o şekilde yerler.

10. Elinde Burger Ekmeğiyle Kala Kalanlar

Burgerlarını yerken ya soslar her yerlerine bulaşmıştır ya da bütün malzeme tabakta boy göstermektedir. Bazen bu duruma aldırış etmiyorlarsa da, bazen söylenmekten kendilerini alamazlar.

11. İkisini Bir Arada Götürenler

Belirli bir sıralamaya uymazlar. Sadece burgera ya da patatese odaklanmazlar. Her ikisini de eşit ölçüde yerler ve her ikisini de sıcak yeme şansına sahip olurlar.

 

BigBangciler'e özel ayrıcalıklar için uygulamayı indir !