Burgerda Yeni Fenomen: Fry Bird

16 Nisan, 2018

 

İştahınızı kabartmak gibi olmasın, ancak iyi bir burger her zaman ve her öğün kendini aratan bir yiyecek olarak zirvede kalmayı başarıyor. Arkadaşlarınızla dışarıda yaptığınız buluşmalarda, evdeki neşeli anlarınızda ve açlığınızın sabırsızlığa dönüştüğü anlarda kurtarıcılığıyla dikkat çekiyor. İlk başlarda ufak kaçamaklar olarak başlayan bu lezzet furyası, şimdi her akşam uğramaktan kendinizi alamadığınız bir mekân edasıyla gönülleri fethetmiştir.  Zaman ilerledikçe kendisinin bağımlısı olmanız da kaçınılmaz sonlardan bir tanesidir.  

Yumuşacık iki ekmek arasında kendisine yer edinen et veya tavuk burgerin kokusunu siz de alabiliyor musunuz? Baharatlarla ve soslarla bezenmiş bu leziz burgerler, kriz anlarında açlığınızı yatıştırmanın en iyi yolu olabilir. Taze et, yumuşak ve leziz ekmekler, taze soslar ve yeşillikler ile hazırlanan bir burgera kim hayır diyebilir ki? Özellikle bu burger Fry Bird ise…

 

 

En Bi’ Sevilen Tavuk Burger: Fry Bird

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Burgerseverlerin de öyle. Kahve tercihleriniz gibi yemek tercihleriniz ve hatta burger tercihleriniz de damak tadınıza göre farklılık gösteriyor. Alternatif lezzetler sizi zaman zaman cezbediyor olabilir, fakat içinizde her zaman bir tavuk burger aşkı olduğunu da itiraf etmelisiniz. Fry Bird, tavuk burgerların arasında fark yaratmayı başaran ve lezzetiyle kendine aşık eden burgerlardan bir tanesi olarak göze çarpıyor.

Hızlı ve Seri bir lezzet mi? Bir kurtarıcı gibi midenizin yardım çağrılarına kayıtsız kalamayn bu lezzet, ayaküstü atıştırmalıkların en güzellerinden bir tanesidir. İçerisinde bulunan tanıdık Cheddar peyrini, lezzeti katlamaya yetiyor. Çıtır tavuklardan çıtır lezzet mi? Yine, Fry Bird Tavuk Burger içerisinde yerini edinen 80 gr’lık tavuk lezzeti, sizi doyurmaya yetiyor. Domates, iceberg, mayonez ve turşu ise bu lezzete artı katan diğer malzemeleri oluşturuyor.

Canın Bigbang çektiyse ne duruyorsun #bigbangci ? :)

Haydi bizi bul ve lezzet patlamasını doya doya yaşa !