top of page
kalitemiz.jpeg

KALİTEMİZ

Kaliteli üretimin nitelikli eleman gücünden geçtiğini ilke edinerek, alanında eğitimli ve deneyim sahibi ekip arkadaşlarımızı istihdam ederek sistemimizi ve üretimimizi geliştirmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yürütmekteyiz.

Ekip arkadaşlarımıza, kurumumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda kişisel gelişimleri arttıracak sürekli ve planlı eğitimler vermekteyiz. Ekip arkadaşlarımıza daha fazla sorumluluk üstlenmelerini teşvik ederek kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamaktayız.

Kalite standardımızdaki amaçlarımız;

  • Bütün üretimlerimizde hammadden ve tedarikçilerimizden tüketiciye kadar oluşacak gıda güvenliği ile ilgili tüm riskleri önceden belirleyip yok etmek,

  • Tüm çalışanlarımızın katılımı ile tehlikeler kaynağında yok edilerek sıfır gıda güvenliği riski elde etmek,

  • Ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirerek yaptığımız her işe yeni değerler eklemek,

  • Gıda Güvenliği Yönetim sisteminin gereklerini tüm çalışanların yerine getirdiği bir tesiste, kirliliği önleyerek çevreye en az zarar veren üretim metotlarını uygulayarak, mümkün olabilen en düşük maliyetle üretilmiş en güvenilir ürünleri müşterilerimize sunmaktır. 

 

Bigbang Burger olarak sadece kendi üretim ve sunum süreçlerimizde kalite ve gıda güvenliği politikamıza uygun ürün hazırlanmasının yanı sıra tedarikçilerimizin de en az bizim kadar bu konular hakkında hassas olmasını beklemekteyiz. Bu nedenle bünyemizde görev alan Gıda Mühendisliği mezunu olan Satın Alma Mühendislerimiz düzenli olarak tedarikçi değerlendirmeleri ve ziyaretleri gerçekleştirmektedir.

Kurumumuz, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerine dair yasalar, mevzuatlar, müşteri şartları ve standartlarına uyarak sürekli gelişmeyi, Gıda güvenliği Yönetim Sistemi Politikası olarak benimsemiş ve taahhüt etmiştir. Ayrıca bu bilincimizi ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgesi ile de sertifikalandırdık.

bottom of page