En Lezzetli Çıtır Atıştırmalık Önerileri

27 Nisan, 2018

Dışarıda geçirdiğiniz vakitleri daha leziz hâle getirmek için atıştırmalıklarınızda daha çıtır şeyler tercih edebilirsiniz. Soğuk bir içeceğin yanında tercih edebileceğiniz çıtır alternatifler, sizi mest etmeye yeterli olacaktır.

Akşamları yapacağınız televizyon keyifleri, arkadaşlarlarınızla yaptığınız koyu muhabbetler veya dahası tek başınıza geçirdiğiniz hoş vakitlerde, çıtır atıştırmalıklarla midenize de bir güzellik yapabilirsiniz. Bugün bir kaçamak yapmayı düşünebilir ve size önereceğimiz çıtırları deneyebilir veya alıştığınız lezzetleri tekrar deneyimleyebilirsiniz. Biraz öneriye ne dersiniz?

Patates Severler İçin

Patates severler için cheddar ile süslenmiş bir lezzete kim hayır diyebilir ki? Kızarmış patatesi saran erimiş cheddar lezzeti, yeme aşkınızı körüklemeye yetiyor.

Sıcak patates lezzetini, sade bir şekilde tercih ediyorsanız, kıvrımlı ve sıcak atıştırmalıklarınıza özel olarak kızartılmış standart lezzeti deneyebilirsiniz.

Daha sıradışı lezzetler mi tatmak istiyorsunuz? Gringo’nun gurme lezzeti, bunu sizin için sağlıyor! Diğer patates kızartmalarının aksine, oldukça farklı bir patates kızartması lezzetine tanık olabilirsiniz. Cheddar ve özel sosuyla Gringo, gönülleri fethedenler arasında yer alıyor.

Soğan ve Peynir Tadında Çıtırlar

Mozella peynirinin lezzetini bir kere tadanlar bilir, doğru bir tarifle harikalar yaratmak mümkündür. Mozerella Sticks, harika lezzetlerin bir parçası olarak öne çıkıyor. Burgerinizin yanında tercih edebilir ve lezzeti ikiye katlayabilirsiniz.

Soğan halkası, bilinen lezzetler arasında yer edinen ve o özel lezzetiyle birçok fast-food severi peşinden sürükleyen bir atıştırmalık olarak dikkat çekiyor.

Biraz Tavuk Lezzeti

Burgerin tavuklusunu seviyorsanız, çıtır mı çıtır nuggetlar da tavuk severler için hazır ve nazır şekilde beklemektedir. Birbirinden güzel soslarla, nuggetların lezzetini taçlandırabilirsiniz.

 

Canın Bigbang çektiyse ne duruyorsun #bigbangci ? :)

Haydi bizi bul ve lezzet patlamasını doya doya yaşa !