Fast-Food Mutfağının Gözde 5 Burgeri

12 Haziran, 2018

Sokağınızın köşesinden geçerken burnunuza ulaşan veya işe giderken görüntüsüyle sizi mest etmeyi başaran burgerlar, her daim kendilerine çekmeyi başarmıştır. Her iş çıkışı soluğu burger yemek için aldığınız o meşhur mekanlar da, burgerları cazip kılmayı başarmaktadır. Burger denilince akla sadece köfte ve ekmek ikilisi gelse de, günümüz burger firmaları çıtayı yükseltmeye devam etmektedir. Fast-food mutfağının gözde 5 burgerı ile tanışarak siz de lezzetin gerçek tadına varabilirsiniz.

 

 

1. Smoke Bang

Daha farklı bir şey mi arıyorsunuz? Smoke Bang tümüyle isteğinizi karşılamak üzere burada… %100 dana etiyle hazırlanmış taze köftelerin yer edindği bu burger, füme et ile taçlandırılarak daha lezzetli bir halde sizi karşılamaktadır. Cheddar peynirinin ağızda kaybolan tadı ve karamelize soğanın eşlik ettiği bu lezzet, domates ve iceberg ikilisiyle tamamlanıyor. Burgerın yeniden şekillendiği bu lezzete ise barbekü sos ve Bigbang sos da eşlik ediyor.

2. Big Bird

Biraz daha yüksekten uçmaya hazırsanız, Big Bird sizi farklı bir lezzet diyarına uçurmayı başarıyor. Tavuk köfte ile cheddarın mükemmel uyumu burada da sizi karşılıyor. Domates, soğan, iceberg ve mayonez bu lezzetin tamamlayıcıları olarak göze çarpıyor.

3. Veggie

Biraz daha sebzeye ne dersiniz? Burgerın sebzeli halleri, Veggie’de buluşuyor. Vejeteryanlar için veya sebze tutkunları için hazırlanmış olan bu burgere domates, özel vejeteryan köfte, iceberg, sarımsaklı sos ve soğan eşlik ediyor.

4.Boomer

Burgerı seviyorsunuz, ya mantarı? Her ikisini de sevenler için %100 dana köftenin yanında mantar lezzetini de deneyimleyebilirsiniz. Big Bang Sos ve cheddar peyniri ile Boomer lezzetini denemeden geçmeyin!

5. Big Bang

Lezzet patlamasına hazırsanız, klasik lezzetleri de göz ardı etmemelisiniz. %100 dana köfte ile hazırlanmış bu klasik lezzete cheddar peyniri, domates, soğan ve icebergin yanında Bigbang Sos’un lezzeti eşlik ediyor.

 

Haydi eve söyle ve Bigbang lezzetini doya doya yaşa :)

Haydi söyle !

Sipariş Ver