BURGERLER

Kendine has özel tatlara sahip hamburgerlerin tadı, %100 dana etinden özenle hazırlanmış köftesiyle, vazgeçilmez gerçek bir öğün heyecanına dönüşüyor. BIGBANG BURGER, dana burger ürünlerinde %100 dana eti kullanır. Doyurucu olması köftelerimizin içerisinde ekmek içi, galeta, yumurta gibi bağlayıcı hiç bir gıda kullanılmaz. Bu sayede orijinal bir hamburgerden damaklarınız gerçek et tadı alır!

TAVUK BURGERLER

BIGBANG BURGER’ın özel reçetesi ile üretilen yumuşacık ekmekleri neyi içerisine alsa unutulmaz bir lezzete dönüştürüyor. Ama bu tavuklar bambaşka… %100 tavuk bonfileden ve kendi çektiğimiz bonfile kıymadan yaptığımız köftelerin lezzeti kendini hep hatırlatacak, sizi BIGBANG’e çekecek.

ÇITIRLAR

Hamburgerlere eşlik eden birbirinden lezzetli çıtırların tadına başka yerde rastlamamanız; BIGBANG BURGER’in onları, gerçek malzemeler kullanarak butik bir özenle hazırlıyor oluşundandır.";Örneğin; Çıtır tavuk ürünlerinde tavuk bonfilenin kıyma halinde değil bütün halde kullanıldığını biliyor musunuz? Nugget’larını da kendi bünyesinde özel üretir, ürünlerinin hiç birinde katkı maddesi olmamasının yanı sıra sağlıklı olmasını da gözetir.

VEJETERYAN

Hiç bu kadar lezzetli ve sağlıklı hamburger hayal etmiş miydin? Veggie sebze sevmeyenlerin bile gönlünü kapıyor. Veggienin köftesinde ne olduğu sürpriz, bakalım sen ilk ısırıkta hangi tatları alacaksın?