Yolculuklarınızda Dinleyebileceğiniz En İyi 10 Rock Şarkısı

15 Haziran, 2018

Yaptığınız o uzun yolculuklarda an gelir, gittiğiniz yolun çizgileri bir bir kaybolurken kendinizi derin bir sessizlik içinde bulursunuz. Tepenizde sıcak bir güneş veya yükünü bırakmaya hazır bir bulut görüyor olsanız da, mutlaka bu arka fona eşlik edecek bir müziğiniz bulunmalıdır. Arka fonda çalan müzik eşliğinde kendinizi yeniden canlanmış hissedebilirsiniz veya derin bir sükunet içerisine girebilirsiniz. Ruh haliniz değişken olsa da, sizi enerjik tutacak ve yolculuklarınızda dinleyebileceğiniz en iyi rock şarkısı ile kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz.

 

1. Hypnogoja – Here Comes the Rain Again

Yağmurlu yolculuklarınızda, adeta o güne eşlik edercesine çalan bu müzik ruhunuzu dinlendirirken sizi dinç tutacak bir tempoyla ilerlemektedir.

2. Evanescence – Bring Me to Life

Biraz daha sert adımlar atmak ve hayata yeniden dönmek için Evanescence’in bu şarkısıyla kendinize gelebilir ve yeniden yaşadığınızı hissedebilirsiniz.

3. Linkin Park – Breaking Habbit

Daha yumuşak bir şeylerin peşindeyseniz, Linkin Park ile bunu yakalamak mümkün. Breaking Habbit’i de listenize ekleyebilir ve yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

4. The Cranberries – Zombie

Bir dönem müzik listelerini alt üst etmiş ve verdiği mesajlarla da milyonların gönlünü kazanmış olan Zombie parçası, içinde adeta ruhunuza dokunan parçalar bulunduruyor.

5. System of a Down – Chop Suey

Biraz daha hareket arıyorsanız, System of a Down – Chop Suey ile size bunu fazlasıyla sunuyor.

6. Guns N’ Roses – This I Love

Ruhunuzu alıp götüren şarkılara ihtiyacınız varsa, serin bir yaz akşamında yapacağınız yolculuğunuza Guns N’ Roses’ın This I Love şarkısı eşlik edebilir.

7. Incubus – Love Hurts

Aşk acısının izlerini taşıyan bu şarkı ile romantizmin bir parçasını bu şarkıda bulabilirsiniz. Yumuşak notalarıyla bu şarkıda da size dokunan bir şeyler var…

8. Amon Amarth – First Kill

Daha sert ve daha acımasız bir giriş ile heavy metalin tadına varabileceğiniz bu şarkı, içinizdeki asi ruhu canlandırmaya yetiyor.

9. Halestorm – I Miss the Misery

Yeniden hareketlenmek ve yazın neşesini tümüyle damarlarınızda hissetmek için bir doz Halestrom alabilirsiniz.

10. Metallica – Nothing Else Matters

Klasikleşmiş bu Metallice şarkısını da listenizden eksik etmemelisiniz….

 

BigBangciler'e özel ayrıcalıklar için uygulamayı indir !