top of page
timeline-04-antalyalı.png

BIGBANG BURGER olarak birinci önceliğimiz insana, topluma ve doğaya saygı ilkesi ile kaliteli ve güvenli gıda teminini ve sunumunu gerçekleştirmektir. Bunun için dinamik ve pozitif yapımızı sürekli koruyarak müşteri odaklı çalışıyoruz.

Yakaladığımız sürdürülebilir büyümenin temeli sunduğu günlük üretilen taze lezzetlere dayanmaktadır. Sistematik büyümemizin sürdürülebilirliğini sağlayan en önemli unsurlar:

  • Endüstri mühendislerinin koordine ettiği sistematik bir yapı ile büyüme stratejisi,

  • Teknolojiye verilen önem,

  • Operasyonel zorluklar karşısında taze ürün kullanımında gösterilen kararlı tutum,

  • Her birimi kendi profesyonellerine emanet eden kurumsal yapımız olmuştur.

hakkımızdaa.jpg

Bizim içimizdeki yeni ve farklı bir şeyler yapma arzusu; bizim patlama, yenilikleri keşfetmeye başlama noktamız oldu...

yetenk_yönetimi.jpeg

Bigbang Burger’de yetenek yönetimi, şubelerimizde farklı kademelerde çalışan, yetkinlik ve performansı ile başarısını...

kalitemiz.jpeg

Kaliteli üretimin nitelikli eleman gücünden geçtiğini ilke edinerek; şirketimizde, deneyimli ve eğitimli ekip...

dünya_dışı_ekibe_katıl.jpg

Bigbang’in yaşam felsefesi "Herkesin Bigbang’i yaşayıp, içindeki gücü fark etmesidir." Eğer sen de Kariyerine dünya dışı bir takımla devam etmek istiyorum diyorsan ve bizim bir parçamız olmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurabilirsin.

franchise_fırsatları.JPG

Gıda endüstrisinde yepyeni bir kavram sunan  “Fast Food” ile “Casual Dining” kavramlarının birleşimi olan “Fast Casual” sektörünün ilklerinden biri olan Bigbang Burger’a katılmak ve büyümek için heyecan verici bir zaman! Bigbang Burger destekleri ile kendi işinizin sahibi olun ve kazanmaya bugünden başlayın.

bottom of page